Програми підтримки

Доступні кредити під 0% на час воєнного стану за програмою "5-7-9%"

Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» створена з метою спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування.
Будь-який бізнес протягом дії воєнного стану та місяць після його завершення зможе отримати кредит під 0%. Після цього кредитна ставка становитиме 5%. Також збільшено максимальну суму кредиту до 60 млн грн.

Кредит зможе отримати будь-яка українська компанія — від мікробізнесу до великого бізнесу, де кінцевими бенефіціарами з часткою понад 50% є українці.

Деталі за посиланням: business.diia.gov.ua

Цілодобова гаряча лінія: 15-45

Компенсація за працевлаштовання переселенців

Роботодавці можуть подати заявку для отримання компенсації за кожну працевлаштовану внутрішньо переміщену особу в розмірі 6,5 тисяч гривень на місяць. Виплата здійснюватиметься впродовж перших двох місяців з початку працевлаштування.

Роботодавцям, які уклали відповідні трудові контакти, необхідно зареєструвати дані про працівників через портал Дія або подати заявку на виплату до Державної служби зайнятості. Це можна зробити не раніше, ніж через 5 днів після оформлення працівника, а кошти перераховуються роботодавцю за повний місяць роботи співробітника.